Artemiz's 2017 book montage

Uju koos uppujatega
Eighty Days Yellow
Eighty Days Blue
Eighty Days Red
Waking Gods
A History of Courtship: 800 Years of Seduction
The Ladies of the House
Eikusagi
The Gods of Mars
Quests of the Kings
The Untold Tale
The Forgotten Tale
Big Little Lies
S is for Stranger
Minu geniaalne sõbranna
Sel pikal ajal. Ümber jutustatud
Olemise talumatu kergus
The Book Lovers' Appreciation Society
The Six Train to Wisconsin
Highway Thirteen to Manhattan


Artemiz's favorite books »

teisipäev, 24. juuni 2014

One Sexy Ride

Raamat: One Sexy Ride (Thompson & Sons #2) by Vivian Arend (2014)
Hinne: B
Tema eesmärk on endale kindlaks jääda
Oma pere keskmise lapsena on Len Thompson harjunud olema tähelepandamatu. Tal on küll palju sõpru väljaspool nende pereäri garaaži, kuid enamasti on need sõprused pinnapealsed, kuna ta kaitseb oma südant ning hinge. Kuid kui see naine, keda ta talati on ihaldanud teatab et ta on linnast lahkumas, ei saa Len enam vastu panda oma soovidele lasta Janey oma hoolikalt ehitatud müüride sisse.

Tema anne on muuta tema maailma
Oma parima sõbra venna järele õhkamine on Janeyd aastaid lõbustanud ning ka vihastanud. Ta pole päris kindel, mis oli ta meelemuutuse põhjuseks, kuid põrgu, ta on selleks valmis. Kõigeks. Igaks suudluseks, igaks puudutuseks, igaks hinge raputavaks naudinguks. Tema senine eesmärk, maja remondiga õige aegselt valmis saamine, ei ole ühtäkki enam sugugi niisama tähtis kui ta hulluksajavad seiklused selle suure ja seksika mehhaanikuga.

Kui aga vanad hirmud taas pead tõstma hakkavad, peab Len valima – kas minevikule vastu hakata või siis lasta ühine tulevik käest kaduda.
Romance, Canada

See on siis teine raamat Thompson & Sons sarjas. Esimene osa oli Marked kogumikus.

Taas kord üks fantastiline lugu Vivian Arendi sulest.

Len ja Janey teavad üksteist juba lapsepõlvest saati. Mõlemad on sama kaua ka üksteise vastu tundeid soojendanud, kui kummalgi pole olnud võimalust või julgust oma tundeid väljendada. Samas on neil mõlemil oma luukered – Len on ema surmast saati kandnud hinges haavu, mis ei lase tal kedagi endale liiga ligidale lasta, ning Janey on alati end mitteväärilisena tundnud, kuna ta on oma perest väga erinev – nemad kõik on kõrgharidusega kuid Janeyle meeldib kätega tööd teha.

Nüüd siis sätibki saatus asjad nii, et Len ja Janey veedavad ühtäkki koos väga palju aega, nende suhe muutub üha sügavamaks ja tõsisemaks ... kuni suvi hakkab lõppema ja Janeyl hakkab maja valmis saama, ning Len asub taas oma südant ümbritsevaid müüre üles ehitama.

Kas see oligi vaid kuum suveromants, mis jätab mõlemad osalised veelgi suuremate hingehaavadega, või mõistavad nad sõprade ja sugulaste abiga oma vigu ning leiavad taas endas julguse oma südant avada?

Suurepärane lugu!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar