Artemiz's 2019 book montage

Third Grave Dead Ahead


Artemiz's favorite books »

teisipäev, 24. juuni 2014

Sheepsquatch

Raamat: Sheepsquatch by I. Ronik (2014)
Hinne: C
Lääne Virginia mägedes elustub taas üks vana legend ...

Becky Gayle on alati arvanud, et tema vanaisa lood müütilisest lambakoletisest ongi vaid müüt. Kuid ühel pimedal ning tormisel ööl satuvad tema ning tema peagi endine poisssõber, satuvad selle elukaga kokku, ning Becky saab teada, et kõik need lood on tõsi.

Duncan on olnud Beckisse armunud juba aastaid, kuid ta on alati end tagasi hoidnud oma tunnete avaldamisest, kuna ta pole päris see mis ta näin olevat. Kui ta aga saab teada tõe Becky poisssõbra kohta, tuleb tal astuda samme, et päästa Becky ohust millest tüdrukul isegi aimu pole. Ning seda tehes ei riski Dunckan vaid oma südamega vaid ka oma eluga.
Romance, Parody, Horror, Paranormal

Kas mäletate eelmiseid I. Roniku raamatuid Who's Your Baby Daddy? ja What SheDidn't Know? Mõlemad olid ülimalt andekalt kirjutatud iroonilised paroodiad tüüpilistest tänapäevastest armastus ja praanormaalsetest romaanidest. Kuid kahjuks see lugu ei ole sama andekalt tehtud. Võib-olla on probleem selles, et ma ei tea neid lugusid millele siin loos vihjatakse mille üle nalja heidetakse, kuid minu jaoks oli see lugu nagu ühe halva õuduskomöödia käsikiri.

Mitte just kõige õnnestunum lugu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar