Artemiz's 2019 book montage

Third Grave Dead Ahead


Artemiz's favorite books »

esmaspäev, 31. august 2015

Dressed To KillRaamat: Dressed To Kill (A Tourist Trap Mystery #4) by Lynn Cahoon (2015)
Hinne: C
Jill Gardner – poekese Raamatud, Kohvi ja Muu omanik, väikses California South Cove linnakeses – ei ole eriti õnnelik, kui tal palutakse etendada kahekümnendate tantsutüdrukut kohaliku amatöörteatri korraldatud heategevuslikul õhtusöök/etendusel. Kuid see on heategevuse nimel …

Loomulikult peab  proovietendusel olema ka „laip“… kuid see laip polegi vaid näitemäng! Tuleb välja, et peamine kahtlusalune on varalahkunud näitleja intriigitsev tüdruksõber Sherry … kes on ka Jilli kallima endine abikaasa. Sherry on kohe kindlasti vägagi osav manipuleeria … kuid kas ta on ka mõrtsukas? Jill võib tõele järele jõuda alles siis kui lavakardin tõuseb viimaseks vaatuseks … ning selleks ajaks võib olla juba liiga hilja.
Mystery, Humor

No, seda võib võtta kui tuntud raamatu ja telesarja Mõrv sai teoks kaasaegsemat versiooni – väikelinna mõrvamüsteerium, nutikas raamatumüüja kellel on suhe kohaliku šerifiga, kõigil on kõigiga selles linnakeses suhe ning ükski saladus ei jää saladuseks kauaks. Seda müsteeriumi oli üsna lihtne lahendada ja ülejäänud lugu oli lihtsalt nauding jälgida, kuidas loo tegelased sama lahenduseni jõuavad.

Lihtne ja meelelahutuslik lugemine.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar