Artemiz's 2017 book montage

Uju koos uppujatega
Eighty Days Yellow
Eighty Days Blue
Eighty Days Red
Waking Gods
A History of Courtship: 800 Years of Seduction
The Ladies of the House
Eikusagi
The Gods of Mars
Quests of the Kings
The Untold Tale
The Forgotten Tale
Big Little Lies
S is for Stranger
Minu geniaalne sõbranna
Sel pikal ajal. Ümber jutustatud
Olemise talumatu kergus
The Book Lovers' Appreciation Society
The Six Train to Wisconsin
Highway Thirteen to Manhattan


Artemiz's favorite books »

esmaspäev, 23. märts 2015

TartRaamat: Tart (Delicious #2) by Lauren Dane (2012)
Hinne: B
Juliet Lamprey peab edukat pagaritöökoda TART ja ta elu on nagu lill, kui ta ellu tuleb tagasi Gideon Carter. Giedon on tulnud tagasi, et aidata oma vanaisal pidada perekonna farmi ja seega on ta tagasi selleks et jääda. Kui nad taas kohtuvad, löövad sädemed koheselt nende vahel taas lõkkele ja ei lähe ka palju aega, kui endised lapsepõlvesõbrad voodisse jõuavad.

Kuid see ei meeldi kohalikule juristile, Cal Whaleyle. Kuigi seksuaalset avatud kuid kindlalt monogaamne Cal on armastanud Julesi juba ammu, pole ta nende sõprust kunagi kaugemale viinud. Kui ta aga näeb, et Jules hakkab armuma Gideoni, mõistab ta, et ta peab kas võtma ette riskantse sammu või ta kaotab Julesi igaveseks.

Kes oleks võinud arvata, et need kolm leiavad kontakti nii intiimsel tasandil? Kolmiku kuumad suhted viivad neid kohtadesse millest nad unistadagi ei osanud. Kuid nii intensiivselt kirglik ja ebatavaline suhe on siiski ka sama emotsionaalselt keeruline, ning kui Jules äkki linnast lahkuma peab, peab ta endalt tõsiselt küsima, kas ta mitte ei pea tagasi koju naastes tõsiseid valikuid tegema.
Romance, MFM

Oh see oli üks tõsiselt hea ja särisev kolmiku lugu. Taas kord pole lihtsalt kaks meest kes jumaldavad ühte naist, vaid siiski kolm inimest kes õpivad armastama üksteist ja naudivad intiimsust nii kahekesi kui ka kolmekesi ja vahet ei ole milline paar koos on, kui intiimne hetk kätte jõuab, kas MF või MM.

Kui tavaliselt on ameerika kirjanike raamatutes perekond, just see lähisugulaste perekond, hästi lähedane (isegi siis kui nad üksteise kallal norivad ja õelutsevad) siis siin raamatus on perekond palju reaalsem. Julieti perekond on täiesti koost lagunenud – isal on uus naine ja lapsed, ema reisib ringi mööda ilma ja tuleb koju heal juhul kord paari aasta jooksul, ning vend elab kaugel ja ei suhtle eriti Julietiga, kuigi Juliet püüab nende kõigiga suhelda. Kui siis Juliet oma vennale avaldab oma suhete seisu viskab vend ta enda juurest välja, ema heidab talle ette, et ta vennaga ei suhtle ja kui isa haiglasse satub süüdistab tema uus naine Julieti, et ta on varastanud nende uute laste käest selle restorani, milles ta pagaritöökoda on. Selline tõsiselt korralik tavaline perekond. Kuid tuletagem veel kord meelde, et pere pole vaid see, kellega veresuguluses ollakse, vaid pigem see, kellega eluvaadet jagatakse, seega on Julieti ümber tema õige pere, kes teda mõistab, armastab ja tema kolmiku suhet halvakspanuga ei vaata.

Minu jaoks üks väga hea raamat ja varsti võib siis ka kolmanda osa läbi lugeda.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar