2018

Artemiz's 2018 book montage

Ladies of the Ticker: Women and Wall Street from the Gilded Age to the Great Depression
The Pearl Sister
The Modern Woman's Guide to Finding a Knight
Mägismaa
Savage Bonds


Artemiz's favorite books »

esmaspäev, 30. märts 2015

The Daring Exploits of a Runaway HeiressRaamat: The Daring Exploits of a Runaway Heiress (Millworth Manor #5) by Victoria Alexander (28.04.2015)
Hinne: B
Asjad mida teha:
Ujuda alasti kuuvalgel
Mängida kõrgete panustega kaarte
Sõita elevandiga
Saada maalitud ilma riieteta
Võtta armuke …

Lucy Merryweather on saanud varanduse – ning oma vanatädi nimekirja asjadest mida vana daam oleks tahtnud oma elus teha. Mis oleks veel parem viis tema mälestust austada kui täita tema nimekirjast nii palju asju kui võimalik? Ning kuna Lucy perekond on teiselpool ookeani New Yorgis, siis ei peata teda miski – kui ta ignoreerib ka teda jälgima palgatud privaat detektiivi.

Kuid Cameron Effingtoni on maruleajavalt raske ignoreerida …

Cameron on ajalehereporter ning ta otsib alati uut head lugu. Ning Ameerika pärijanna, kes teeb igatsugu hulle tempe Millworthi mõisas ning Mayfairil, on suurepärane lugu. Pealegi on ta väga kütkestav. Ning ülimalt suudeldav. Ning kui Lucy usub, et Cameron on detektiiv? Noh, tõde ei tohiks kunagi head lugu rikkuda – või segada meeldivat, vältimatut kirge …
History, Romance

See on siis Millworthi seltskonna viies raamat, millest mina olen nüüdseks lugenud kolme.
Seekord jälgitakse siis eelmise raamatu kangelase Jacksoni kõigi-poolt-eeldatud pruudi seiklusi.

Lucy tuli Londonisse koos Jacksoni emaga, et ta vabastada nende mitte kunagi teoks saanud kihlusest ja kui ta juba kord seal oli, siis otsustab ta ka täide viia oma vanatädi kahetsuste nimekirjast niipalju asju kui võimalik. Kuna kogu muu seltskond siirdus seiklusi otsima mujalt maailmast, ei saanud nad ju Lucyt üksi Londonisse jätta, seega palgatakse talle kaaslaseks Clara West. Üheskoos asuvad naised nimekirja kallale.

Cameron Effington on Effingtoni pere noorim poeg ja ta teeb ka koostööd „kollasele ajakirjandusele“ Ühel perekonnalõunal seab Cameroni isa ta ultimaatumi ette – Cameron kas hakkab kirjutama tõsisele ajakirjandusele, hakkab kirjanikuks või lõpetab oma väikse rumala hobiga tegelemise. Cameron võtab väljakutse vastu, ning asub otsima uut teemat oma tavapärase ajalehe artikli jaoks ning samas ka ideed raamatu tarbeks.

Ja nii siis ongi, et üks püüab Londonis skandaalseid asju korda saata ja teine otsib uut põnevat ideed ning raamatule muusat. Loomulikult nad kohtuvad, Lucy teeb koheselt asjadest valesid järeldusi ning Cameron ei näe põhjust miks ta teda parandama peaks. Sedaviisi nad siis veedavadki palju aega üheskoos, püüdes elustada järgmisi Lucy tädi kahetsusi ning kasvades üha lähedasemateks ning seda kõike on nii lõbus jälgida.

Kuid tahtmatult saab Lucy siiski üks hetk teada, kes Cameron tegelikult on ja … ei see pole selline raamat, kus kangelanna hakkab saladuse teada saamisel mossitama … ta ema tuleb koos ta vendadega talle Londonisse järele, et ta tagasi Ameerikasse viia.

See lugu oli nii naljakas ja kaasakiskuv. Ja ka selle raamatu peategelased on nii normaalsed ja huvitavad. Iga minut sellest raamatust oli täielik nauding.

Väga hea sari, ning nüüd peaks ka sarja esimesed raamatud läbi lugema.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar