Artemiz's 2017 book montage

Uju koos uppujatega
Eighty Days Yellow
Eighty Days Blue
Eighty Days Red
Waking Gods
A History of Courtship: 800 Years of Seduction
The Ladies of the House
Eikusagi
The Gods of Mars
Quests of the Kings
The Untold Tale
The Forgotten Tale
Big Little Lies
S is for Stranger
Minu geniaalne sõbranna
Sel pikal ajal. Ümber jutustatud
Olemise talumatu kergus
The Book Lovers' Appreciation Society
The Six Train to Wisconsin
Highway Thirteen to Manhattan


Artemiz's favorite books »

teisipäev, 7. juuli 2015

The Troop

Raamat: The Troop by Nick Cutter (2014) 
Hinne: C+ 
Lühikokkuvõte: https://www.goodreads.com/book/show/18002456-the-troop 
Skautide moto on „Ole valmis“. Kuid mitte miski ei suuda ette valmistada seda poiste salka ning nende juhti selleks, mis neid ees ootab väikesel üksikul saarel, kui nad lähevad sinna nädalalõpuks, mis peaks olema täis lõkkeid, aumärke ning ellujäämisõpet.

Kõik muutub siis kui nende majakese uksele tuleb ootamatul üks räämas, lotendavate riietega võõras. Enne kui öö möödas nakatab võõras ühte salga liiget laboris loodus haigusega, mis on hullem kui nende halvim õudusunenägu. Seega on nad saarel, ära lõigatud muust maailmast ja salk silmitsi millegi palju hullemaga kui loodusjõud, ja nad peavad võitlama millegiga, mida loodus kunagi loonud pole ... ning lõpuks ka üksteisega. 
Horror, Thriller, Drama 

See on üks täielikult Stephen Kingilik õudus põnevik. Seda võiks ka sõna otseses mõttes nimetada näljamängudeks ilma televisiooni ja düstoopilise maailmata.

See oli üks õõvastav lugu saarest, viiset teismelisest, ühest täiskasvanust ning võõrast, kellel on surmav nakkav haigus. Inimesed võivad ootamatutes olukordades käituda täiesti ootamatult.

Tegemist oli ühe tõsiselt jubeda looga ning aegajalt tõmbasin ma lugede oma varbad teki alla, sest mu fantaasia jooksis amokki koos selle jubeda looga.

Tõsiselt hea õudne lugu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar