2018

Artemiz's 2018 book montage

Ladies of the Ticker: Women and Wall Street from the Gilded Age to the Great Depression
The Pearl Sister
The Modern Woman's Guide to Finding a Knight
Mägismaa
Savage Bonds


Artemiz's favorite books »

teisipäev, 7. juuli 2015

Valkyrie's Song


Raamat: Valkyrie's Song (The Wolfsangel Cycle #4) by M.D. Lachlan (2015) 
Hinne: B+ 
Lühikokkuvõte: https://www.goodreads.com/book/show/23524918-valkyrie-s-song 
 Valküüri laul toob loo Normanni aegsele Inglismaale kui Põhi neid piinas. Üks suremattu hunt ning üks surematu naine on mõlemad jooksus, võitlemas oma elude eest. Neil mõlemis on maagiat, ruunid mis löövad lõkkele kui nad omavahel kokku saavad. Kuid ruunid on ka teistes inimestes ning kõik ruunid tahavad kokku saada.

Ning kui kõik ruunid on koos, saabub Ragnarok. 
History, Magic, Thriller 

Käesolev raamat on üks järjekordne suurepärane raamat M.D. Lachlandi Wolfsangel Cycle sarjast. Kuid kui eelmisi selle sarja raamatuid – Wolfsangel, Fenrir ja Lord of Salughter oli võimalik lugeda ilma teistest raamatutest midagi teadmata, siis selle raamatu mõistmiseks oleks kasulik teada vähemal eelmist selle sarja raamatut, kuna need raamatud jagavad peategelasi ja palju viidatakse sündmustele mis toimusid eelmises raamatus.

Kuid vaatamata sellele on siiski tegu suurepärase raamatuga, mis on täis huvitavat ajalugu, segadust tekitavaid õudusunenäolike stseene koobastes, mis on nii iseloomulikud selle sarja raamatutele, armukolmnurki, segavaid jumalaid ning jubedaid surmasid.

Iga lehekülg sellest raamatust oli suurepärane kogemus.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar