Artemiz's 2017 book montage

Uju koos uppujatega
Eighty Days Yellow
Eighty Days Blue
Eighty Days Red
Waking Gods
A History of Courtship: 800 Years of Seduction
The Ladies of the House
Eikusagi
The Gods of Mars
Quests of the Kings
The Untold Tale
The Forgotten Tale
Big Little Lies
S is for Stranger
Minu geniaalne sõbranna
Sel pikal ajal. Ümber jutustatud
Olemise talumatu kergus
The Book Lovers' Appreciation Society
The Six Train to Wisconsin
Highway Thirteen to Manhattan


Artemiz's favorite books »

teisipäev, 28. juuli 2015

Amber SmokeRaamat: Amber Smoke (The Escaped #1) by Kristin Cast (2015)
Hinne: B++
Meie maailmaga paralleelselt eksisteerib ka teine maailm, kus neetute hinged on vangistatud, kus neid valvavad Fuuriad ning kus vangistatud veedavad igaviku piinades, mõeldes sellest millist ahastust ja segadust nad on tekitanud kui nad veel elus olid.

Kuid keegi on väravad avanud.

Kõige hullemad on ületanud piirid mis on siiani kaitsnud meie maailma nende eest, ning Fuuriad saadavad neid tabama suurepärase, kuid veel testimata sõdalase – nende endi poja, Aleki – kes peab need põgenenud hinged tagasi tooma. Ta on noor ja kenake, põikpäine ning impulsiivne ning ta ei saa selle ülesandega üksi hakkama.

Eva on üles kasvanud ilusaks ning armastatuks, kuid tema pere ümbritsevad saladused. Esiteks hakkab teda taga ajama iidne vaen, mis ohustab ta elu. Seejärel saab temast endast kütt.

Samas kui politsei jõuab asjale üha lähemale ning kahe maailma vaheline sein on kokkuvarisemise äärel, peavad Alek ja Eva leidma teineteist, et õppida tundma nende ühise jõu mõõtmeid ning üheskoos tegutsedes päästa seda mida nad kalliks peavad, seal hulgas ka üksteist.
Paranormal, Romance, Mythology, NA, Criminal mystery

Ma pole lugenud Kristini ja ta ema ühist sarja Öö koda … kuid ma olen lugenud ta ema P.C.Casti sarja Jumalanna kutsumine ja see on üks mu lemmik sarju, ning millest räägib see sari? Mütoloogiliste tegelaste sattumisest meie maailma, Tulsa linna, nende uskumatutest romantilistest seiklustest, või siis Tulsa elanike sattumisest iidsesse Kreeka mütoloogiasse (või mõnda muusse muinasjuttu).

Miks ma seda kõike räägin … sest see raamat oleks nagu järg sellele sarjale, lihtsalt seekord on lisaks mütoloogiale ja armastusele sisse toodud ka kriminaalne müsteerium, ning lugu ei lõppe vaid ühe raamatuga, et järgmises tutvustada järgmisi müütilisi tegelasi, vaid lugu läheb edasi … ilmselt, loodetavasti, sest ma tahan kohe kindlasti selle sarja lugemist jätkata.

Väga huvitav lugu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar