2018

Artemiz's 2018 book montage

Ladies of the Ticker: Women and Wall Street from the Gilded Age to the Great Depression
The Pearl Sister
The Modern Woman's Guide to Finding a Knight
Mägismaa
Savage Bonds


Artemiz's favorite books »

teisipäev, 10. mai 2016

InvisionRaamat: Invision (Chronicles of Nick #7) by Sherrilyn Kenyon (2016)
Hinne: B
Kas te arvate et teie elu on raske ning segane? Nick Gautier sündis selleks, et maailma lõpetada … pole just kerge olla deemonite pealiku järeltulija.

Kuid Nick on nõuks võtnud oma saatust muuta ning minna heasse ülikooli. Ta tahab olla midagi enamat kui tema geneetiline pärand ning ennustused. Mitte keegi ei saa kunagi öelda sellele isepäisele Cajunile kes või mis ta on. Või kuidas ta peaks oma elu elama.

Isegi mitte universumi Saatus. Kuid nüüd, kui Nick ja tema iidsete jumalate ning deemonite meeskond, on enda valdusesse saanud Ananke Silma ja Nick hakkab nägema oma tuleviku vigu, peab ta võitlema oma sisemise deemoniga, ning see võitlus on palju ohtlikum ning reetlikum kui ükski eelnev võitlus on olnud. Ning kogu see aeg on tema suurim vaenlane valmis astuma tema asemele, et võtta endale au olla maailma lõpu kuulutaja. Isegi kui see peaks tähendama seda, et tuleb tappa Nick ning küpsetada, kõik keda ta armastab.
Fantasy, Paranormal, YA,

Nicki Kroonikate seitsmes osa on segadusse ajav. Taas kord on see tavaline „üks päev Nick Gautieri elust“, kui kõik mõeldav ja mittemõeldav toimub ning raamatu lõppedes ei suuda uskuda, et see kõik toimus vaid ühe päev, mitte isegi 24 tunni, jooksul.

Seekord on keegi asunud Nicki Malachai võimeid vähendama ja Nick näeb pidevalt imelikke nägemusi minevikust ja tulevikust, nii inimestest, kes teda ümbritsevad kui ka tema oma tulevikust. Ta ei saa enam kindel olla, kas need nägemused on tõesed või ainult võimalikud võimalused. Neist nägemustest saab ta nii kasulikku infot kui ka üllatusi tulevikust. Ning nagu ikka, tuleb tal vahepeal võidelda kurjade jõududega ning samas ka koguda uusi meeskonna liikmeid üllatavatest kohtadest, nagu nad oleks hulkuvad koerad.

Kuid keegi lisaks Nickile tahab samuti tulevikku muuta, võib-olla isegi rohkem kui Nick, ning see keegi on koos oma liitlastega, on Nickist ja tema meeskonnast kaks sammu eespool.

See oli nagu ikka üks väga huvitav ja kaasahaarav lugu, kuid lõpuks hakkasin ma kahtlema juba kõiges mida ma siiani Nicki ja Ambrosiuse ning nii mõnegi teise teiste sarjade tegelaste kohta teadnud olen. Ja ma ootan huviga Simi ning Madoci raamatuid ;).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar