2020

Artemiz's 2020 book montage

Lume ja tuha hingus
King nr 39
Jagatud saladused
Mina, Meg ja meie klass
Meie uues kodus kummitab
Ekraani taga
Soovipuu
Pärlipüüdja. Legend silmaterast
Kriiksujad
Peaaegu täielik halvimate õudusunenägude nimekiri
Üks väike valge tuvi
Koletis öös
Draakoni ärkamine
Kui sõnadest jääb puudu
Lumeõde
Tüdruk, kes tahtis päästa raamatud
Sõnad sügavas sinises
Hurda graal
The Heretics Apprentice
Edward Tulane’i imetabane teekond


Artemiz's favorite books »

neljapäev, 2. mai 2013

Just for the Summer

Raamat: Just for the Summer (Lake Bliss #1) by Jenna Rutland (2013)
Hinne: C
Dani Dullivan on läinud Bliss järve äärde, et kirjutada oma viimast kokaraamatut ning natuke puhata. Pärast möödunud aastat on ta oma suvise puhkuse ära teeninud ning seda aega tahab ta ka kasutada selleks, et asjad oma elus õigesse tähtsuse järjekorda seada ning leida kinnitust, et ta varasemad otsused on olnud õiged. Kuid sellest hetkest alates, kui ta kohtub üksikisa ning kohaliku šerifi Matt Reganiga, on tal väga raske endale sisendada, et elu Bliss järvest eemal on täpselt sama palju väärt, kui oleks elu järve ääres.

Hiljuti lahutatud Matt on valmis uueks suhteks, kuid ta ei taha midagi lühiajalist – ta poeg vajab kindlust ning samuti vajab seda ka ta süda. Tema õnnetuseks jääb ta silm aga pidama sõnakal ning patuselt seksikal preili Sullivanil. Kuid kui Matt saab teada Dani saladuse, kas ta veel tahab, et Dani jääks? Või oli nende armastus loodud vaid üheks suveks?
Romance,

Selline tõeline suvine lugemine rannas või siis lennukis teel randa. See raamat on ju vaid 131 lehekülge. Paar tundi lugeda.

Ja sisu – tõsine mitte midagi erilist. Üks tütarlaps, kes teismelisena on käinud ühel peol, millel olid vägagi ootamatud tagajärjed, läheb pärast oma ema surma otsima puhkust ja ka oma adopteerimisele antud poega. Ta tahab vaid näha, et temaga on kõik korras, et ta võiks rahuliku südamega oma eluga edasi minna.

Kuid nagu ikka, on poisis uus isa naiste märg unenägu ja just lahutatud ning neid kahte saab üksteisest eemale hoida vaid ämbritäie jääga. Lisage sinna veel ka see, et just siis kui Dani (kes on õppinud hooldusõde) Matti ja Samiga suhtleb, satub Sam haiglasse ja tal avastatakse diabeet, ning kokku saabki ühe tüüpilise naisteka, mida lugedes õrnahingelised nuuksuma hakkavad.

Kerge lugeda, kerge jälgida, kerge loo sisu ja lõppu ära aimata ning veelgi kergem pärast lugemist unustada.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar