Artemiz's 2019 book montage

Third Grave Dead Ahead


Artemiz's favorite books »

esmaspäev, 6. mai 2013

The Spirit Thief

Raamat: The Spirit Thief (The Legend of Eli Monpress #1) by Rachel Aaron (2010)
Hinne: B
Eli Monpress on andekas. Ta on võluv. Ja ta on varas.
Kuid mitte lihtsalt varas. Ta on oma aja parim varas – ja ta on ka võlur. Ning üheskoos oma kaaslastega – mõõgavõitleja, kelle valduses on maailma kõige võimsam maagiline mõõk, kuid kellel endal puuduvad maagilised võimed, ning deemoniiva, kes suudab liikuda läbi varjude ning lüüa augu läbi seina – kavatseb Eli oma plaanid ellu viia.
Esimese sammuna tuleb tal suurendada ta pea peale pandud leiutasu, seega tuleb tal röövida midagi suurt. Kuid esmalt alustab ta siiski vaikselt. Ta röövib midagi, mida keegi ei pruugi tähelegi panna – vähemalt natuke aega.
Midagi tähtsusetut, nagu kuningas.
Paranormal, Fantasy,

See on sarja esimene raamat ja täpselt sellise tunde ta jätabki, et see on sissejuhatus järgnevatesse raamatutesse. Siin on palju tegelaste tutvustamist, sealse maailma toimimise seletamist, edasiste raamatute jaoks teemade õhkujätmist.

Huvitav lugu, huvitav maailm. Meenutab mingil määral Howli liikuvakindluse sarja raamatuid ja see varjukoer Gin, mulle meenus kohe see koer filmist Neverending Story. Ja üldse kogu see vaimude maailm – see meenutas nii multikat Vaimudest viidud. Hmm … kaks Ghibli stuudio multikat :). 
Hea raamat ja nüüd tuleb leida aeg ka teiste osade jaoks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar