Artemiz's 2017 book montage

Uju koos uppujatega
Eighty Days Yellow
Eighty Days Blue
Eighty Days Red
Waking Gods
A History of Courtship: 800 Years of Seduction
The Ladies of the House
Eikusagi
The Gods of Mars
Quests of the Kings
The Untold Tale
The Forgotten Tale
Big Little Lies
S is for Stranger
Minu geniaalne sõbranna
Sel pikal ajal. Ümber jutustatud
Olemise talumatu kergus
The Book Lovers' Appreciation Society
The Six Train to Wisconsin
Highway Thirteen to Manhattan


Artemiz's favorite books »

kolmapäev, 29. oktoober 2014

Beyond PossessionRaamat: Beyond Possession (Beyond #5.5) by Kit Rocha (2014)
Hinne: C
Tatiana Stone on näinud kõvasti vaeva, et teda tunnustataks kui ühte Neljanda Sektori oskuslikumat käsitöölist/kaupmeest. Kõik mida ta tahab on rahu – kuid tema isa patud kummitavad teda. Tema isa oli neljanda sektori türann enne kui O’Kane tema Sektori käest võttis, ning nii mõnigi inimene ei ole unustanud Stone julmust. Eriti nüüd kui Tatiana väike õde on armunud mehesse, kes tahab Neljandas Sektoris revolutsiooni õhutada.

Zan on korra oma bossi alt vedanud, ning ta on vandunud, et enam seda ei juhtu. Seega kui Dallas O’Kane palub tal sektoris pead tõstvat rahutust vaigistada, on ta valmis milleks iganes, et seda saavutada – sealhulgas ka Tatiana võrgutama. See on tema jaoks ideaalne võimalus pääseda lähemale kenakesele seebimeistrile ning samas täita ka oma ülesannet. Kuid ta avastab Tatianas tulise ja kirgliku naise – ning afääri mis võib neid mõlemit hävitada.
Dystopia, Romance, Erotica

Taas uus tilluke osa kogu suurest Beyond sarjast ja taas kord üks suurepärane osa.
See et ma olen hindeks pannud vaid C, tuleneb sellest, et võrreldes teiste osadega on käesolev osa nõrgem, kuid siiski hea.

Seekord on siis loo kangelased Tatiana ja Zan – Neljanda Sektori endise liidri tütar ja O’Kane kamba kauaaegne liige. Nende armastuslugu pole nii kuum ja peadpööritavalt kiire ja tuline, kui on teiste osade romantsid olnud, kuid sellele vaatamata on nende suhe tugev ja terve ning nauditav (ma mõtlen et seda on lugeda nauditav, lisaks sellele, et see on neile nauditav :)).

Lisaks sellele armastusloole tutvustatakse ka Sektori sisekliimat: nagu ikka, kui inimestel on lõpuks ometi mingil määral rahu ning turvatunnet, hakkab keegi nolk arvama, et ka tema saaks samaga hakkama, ning hakkab seega paleepööret plaanima.

http://www.homemadehomeideas.com/71-of-the-worlds-best-homemade-soap-recipes/Ja taas kord tõestavad O’Kane naised, et nemad on täiesti arvestatav jõud, ning pärast seda kui nad on vajalikud võitlused võidelnud, lasevad nad taas oma meestel endi eest hoolitseda … need naised teavad kuidas oma võitlusi valida.

Ühesõnaga, nagu ikka, sai lugu ühe hingetõmbega läbi loetud, nauditud, ning nüüd saab taas rahulikult järgmist pikemat lugu oodata.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar