Artemiz's 2017 book montage

Uju koos uppujatega
Eighty Days Yellow
Eighty Days Blue
Eighty Days Red
Waking Gods
A History of Courtship: 800 Years of Seduction
The Ladies of the House
Eikusagi
The Gods of Mars
Quests of the Kings
The Untold Tale
The Forgotten Tale
Big Little Lies
S is for Stranger
Minu geniaalne sõbranna
Sel pikal ajal. Ümber jutustatud
Olemise talumatu kergus
The Book Lovers' Appreciation Society
The Six Train to Wisconsin
Highway Thirteen to Manhattan


Artemiz's favorite books »

teisipäev, 10. november 2015

Suddenly BeautifulRaamat: Suddenly Beautiful by Boon Brux (2013)
Hinne: C
Olla Aphhrodite poeg pole mingi kerge asi. Miljonärist kosmeetika firma mogul Toraos Stephanos mässab oma pooljumala staatuse vastu, ning püüab kogu hingest oma isikliku elu ning surematute maailma lahus hoida, vandudes et ei võta endale kunagi pooljumalannast tüdruksõpra. Kuid kahjuks ei mõista ta uusim alluv Tora reegleid.

Kuigi Nikki on salaja oma jumalikult kuuma bossi armunud, ei riskiks ta kunagi oma töökohaga ning vabadusega, et avaldada oma tunded mehele, kes ilmselgelt on väljaspool tema ulatust. Kuid kahjuks ei jää seega talle muud kui vaid kujutada oma ülemust alasti ning mõelda õelaid mõtteid uuest tüdrukust.

Kuid pärast ühte Ambroosia pudelit ja ühte kirgi täis ööd … Nikki arvab lõpuks, et äkki tal siiski on võimalust oma unelmate mehega. Kuid järgmisel hommikul teeb Tor näo nagu eelmist ööd polekski olnud ning jätab Nikki üksi uue ning tundmatu ihaga võitluseks – nimelt tuleb välja, et Nikki isa on Ares ning Nikki saab võimaluse oma emale headmeelt teha.

Armastuses ja sõjas on kõik lubatud … ning Nikki ei kavatsegi kellelgi seda unustada.
Romance, Paranormal,

Oh jah, see Kreeka mütoloogiate fan-fiction oli üks tüüpiline lihtne armastuslugu, kuhu on natuke segatud maagiat.

Lugu algab nagu odava pornofilmi käsikiri – hall hiireke assistent ning jumalik ülemus, armukade punapea jurist ning surfarilikult kuum uus marketingiguru. Üks asi lükkab teise liikuma ja hiireke ja ülemus lõpetavad voodis – lihtne ja igav.

Edasi läheb tiba paremaks. Selguvad sugulused Kreeka jumalatega, mängu tuleb maagia, pidev erektsioon, arusaamatused, vihased jumalad, armukadedad jumalannad, ootamatult imekaunid neidised ning loomulikult õnnelikud lõpud. Üks vägagi tüüpiline paranormaalne/maagiline noorte täiskasvanute lugu.

Üks kiire lugemine, mis ka sama kiirelt ununeb.

Meenutas vägagi samas sarjas ilmunud Tall, Dark and Divine raamatut.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar