Artemiz's 2017 book montage

Uju koos uppujatega
Eighty Days Yellow
Eighty Days Blue
Eighty Days Red
Waking Gods
A History of Courtship: 800 Years of Seduction
The Ladies of the House
Eikusagi
The Gods of Mars
Quests of the Kings
The Untold Tale
The Forgotten Tale
Big Little Lies
S is for Stranger
Minu geniaalne sõbranna
Sel pikal ajal. Ümber jutustatud
Olemise talumatu kergus
The Book Lovers' Appreciation Society
The Six Train to Wisconsin
Highway Thirteen to Manhattan


Artemiz's favorite books »

esmaspäev, 23. november 2015

Beauty and the WolfRaamat: Beauty and the Wolf (The Cursed Princes #1) by Marina Myles (2013)
Hinne: F
Needuste liit.

Isabella Farrington on abiellunud ülepeakaela. Vaatamata tema värske abikaasa rikkusele, on Lord Draven Winthrop see kellest selja taga sosistatakse, keda välditakse ning keda kardetakse. Kuid ikkagi köidavad Isabellat Draveni tõmmu ilus välimus, tema jõud, ning ta võib vajalikul hetkel vägagi sarmikas olla. Isabella on vaesunud Egiptoloogi tütar, ning ta teab et ka tema kohta ringlevad kuulujutud, kuulujutud selle medaljoni kohta, mida ta kaelas kannab. Kuid need jutud pole ju muud kui ebausklik jura …

Kuid kui Isabella läheb tagasi Draveni rannikuäärsesse üksikusse häärberisse, tunnetab ta, et Thorncliff Towersis on õhus midagi enamat kui lihtsalt ebausk. Draven on kirglik ja võrgutav, kuid tal on ka julm ning kontrollimatu külg, ning ammused saladused. Selleks, et nad saaksid rahus elada, peab Isabella välja selgitama mustlase needuse ja ema vaenu põhjused. Eriti veel selle pärast, et Draven usub oma noore abikaasa saatuse olevat veelgi julmema kui ta enda oma …
History, Paranormal, Romance

NetGalley annab mulle võimaluse ise valida, mida ma lugeda tahan ja seega on mul ka alati võimalus teha ise vigu raamatuid valides, vahet pole, kas raamat on valitud autori, kaane või lihtsalt algaja õhina tõttu. Ja seekord on taas tegu ühe algaja õhina suure apsuga.

Kuidas siis iseloomustada seda raamatut? Võtke klassikaline Iluduse ja Koletise lugu, eemaldage kõik, mis selles on klassikalist, lisage üks libahunt, näpuotsaga Videvikku, palju absurdi ning lihtsalt lauslollust ning te saate raamatu mis paneb teid nii naerma kui ka nutma. Naerate te kõigi nende absurdsuste pärast, mida kirjanik on välja mõelnud või kogemata sisse kirjutanud ning nutate, kuna te raiskate seda raamatut lugedes oma kallist lugemisaega.

See oli üks halvim klassikalise muinasjutu uusversioon. Ma ausalt ei mõista, miks nii paljudele lugejatele see raamat meeldis.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar