2018

Artemiz's 2018 book montage

Ladies of the Ticker: Women and Wall Street from the Gilded Age to the Great Depression
The Pearl Sister
The Modern Woman's Guide to Finding a Knight
Mägismaa
Savage Bonds


Artemiz's favorite books »

esmaspäev, 7. detsember 2015

Hot Stuff: Surfing LoveRaamat: Hot Stuff: Surfing Love by Carla Caruso, Maria Lewis, Alli Sinclair and Tess Woods (1.01.2016)
Hinne: B
Kuum päike, soojad kehad, trimmis kehad, elekter õhus … neli parimat armastusromaanide kirjaniku pakuvad oma suviseid lühilugusid.

Carla Caruso – juhukohtumine profisurfariga paradiidisaarel …
Maria Lewis – surfimaailm lükkab kaks hiljutist üheöösuhte paarilist taas kokku …
Alli Sinclair – maailmakuulus lauljatar leiab oma südame ning julguse oma hirmudega võidelda Rio de Janeiros …
Tess Woods – Cornwalli rand pakub uut algust …
Romance

See lühilugude kogumik on suurepärane päikekild halli talveõhtusse (aga ei tasu unustada, et kõik need kirjanikud on pärit Austraaliast ja raamat ilmub Austraalias keset suurt suve :)).

Seega on siin neli lugu, mis kõik on seotud surfamisega ja armastusega.

Esimene lugu on elustiili blogijast ja mootorratta töökoja ja kohviku omaniku kohtumisest romantilisel saarel, kus nad veedavad koos paar kuuma päeva ja ööd, kuni naine peab lahkuma. Nad ei arvanud kunagi, et võiksid veel kohtuda, kuid …

Teine lugu on profisurfatist, kes on veetnud ühe meeldejääva öö ühe noormehe voodis, kust ta hommikul minema kiirustab, et tabada oma elu ja karjääri suurimat lainet. Kuid kui ta lennukisse läheb saab ta teada, et tema julgustusmeeskonnaga liitub keegi uus liige, kelleks osutub seesama eelmise öö noormees. Sellest võib tulla maailma suurim probleem või siis parim viimase hetke muutus, mis üldse olla saab.

Kolmas lugu on lauljast ja profisurfarist. Lauljannal on probleeme ookeani, surfi ning laulukirjutamisega ning surfaril on probleeme surfi ning enesekindlusega. Seega mees püüab neiut aidata ning neiu teda. Ei või iial teda, mida sa võid leida kui otsustas silmitsi seista oma suurima hirmuga.

Neljas lugu on naisterahvast, kes pärast ebameeldivat lahutust on otsustanud minna kodust nii kaugele kui võimalik, et unustada juhtunu ning hakata kirjutama raamatut. Kuid idülliliselt rannalt leiab ta hoopis rannavalvuri, kes on kaotanud oma naise ning kasvatab üksi oma tütart, saades abi oma vanematelt.

Kõik neli lugu on väga armsat ja kaasakiskuvad. Mõnus suvine või siis talvine soojendav lugemine.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar