2020

Artemiz's 2021 book montage

The Book of Life
Tappev külm


Artemiz's favorite books »

neljapäev, 31. detsember 2015

Band of Brothers: The Game's AfootRaamat: Band of Brothers: The Game’s Afoot by Richard Foreman (2015)
Hinne: F (DNF)
1415
Inglismaa ja Prantsusmaa on sõja künnisel.
Henry V saab teateid oma agendilt, Thomas Chaucerilt, et Prantslastel on plaan üles soojendada nende vana liit Šotimaaga.
Kuningas saadab Chauceri ja karastunud vibumehe Robert Cooperi Šoti piirile, et nad peaksid kinni Prantslaste agendi Troyesi Reynardi enne kui see jõuab üle anda kulda, mis rahastaks süda Šotimaa ja Inglismaa vahel.
Chaucer kuuleb ka plaanis mõrvata mees, kelleta Inglismaa sõtta minna ei saaks. Ta jätab oma käsilase, Edward Fordhami, pealinna, et see leiaks üles arvatava mõrtsuka ning likvideeriks ohu.
Kuid kõik pole nii kui näib.
Mõned sõjad peetakse maha varjudes mitte vaid sõjaväljal …
History

See on esimene raamat, mille ma olen poole pealt kinni pannud ja otsustanud mitte edasi lugeda. Kui ma olin läbi lugenud 40+% polnud ikka veel mitte midagi toimunud ja ma ei saanud ikka veel aru, mis selle loo mõte on, siis ma otsustasin mitte oma lugemise aega raisata. Osa sellest mida ma lugesin oli kui tüüpiline 15 sajandi kroonika, ehs siis põhimõtteliselt tänapäevane ostunimekiri, sest üksikasjaliselt loetakse üles mida süüakse, kellel kirjutatakse, kellele palka makstakse, kes külas käis – see ei andnud loole midagi juurde, kuid samas jõudsin selle olukirjelduse jooksul unustada, mis ennem toimus.

Kui ma lugesin sisukokkuvõtet NetGalleys, siis ilmselt tegi minu jaoks huvitavaks see, et lubatud oli Šotimaad ja ühte paljudest Inglismaa Henrydest, ning kuna raamatul on vaid 123 lk, siis ootasin ka kiiret ja sisutihedat lugu, kuid kui juba esimene pool raamatut on nii aeglane, siis ma ei pidanud seda piisavalt huvitavaks, et kannatada ja lõpuni lugeda.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar