2018

Artemiz's 2018 book montage

Ladies of the Ticker: Women and Wall Street from the Gilded Age to the Great Depression
The Pearl Sister
The Modern Woman's Guide to Finding a Knight
Mägismaa
Savage Bonds


Artemiz's favorite books »

neljapäev, 21. märts 2013

Stardust

Raamat: Stardust by Neil Gaiman (2006)
Hinne: B
Lühikokkuvõte: http://www.goodreads.com/book/show/16793.Stardust Lootusetult armunud poiss, kes on poolenisti haldja päritolu, lahkub oma tavalisest Victoria aegsest Inglismaa külakesest, et minna otsima langenud tähte võlumaailmast. Täheks osutub aga vägagi ilus tütarlaps, kelle on vägagi tuline iseloom. Üheskoos sukelduvad nad seiklustesse, mis viivad neid kokku nõidadega, lõvi ja ükssarvega, kurje plaane pidavate haldjatest valitsejatega, õhus sõitvate laevadega, maagiliste reisimistega, tagasilööke andvate needustega, siduvate lepingutega, millesse on peidetud pääseteed ning kõige muu huvitavaga.
Fiction, humor, romance


Ma usun, et te olete näinud seda filmi, Tähetolm. Ja see raamat on tõlgitud ka eesti keelde. Kuid mina jõudsin raamatuni alles nüüd. 

Nii armas raamat, nii tore lugu ja nii kerge lugeda. Ja teate mis, kui ma tavaliselt ütlen, et miks, o miks ometi on tehtud sellest raamatust film, siis see on see koht, kus võib seinale suure punase risti teha, sest sellele raamatule on film palju juurde andnud.

Aga raamatut oli tõsiselt hea lugeda.

1 kommentaar: