Artemiz's 2017 book montage

Uju koos uppujatega
Eighty Days Yellow
Eighty Days Blue
Eighty Days Red
Waking Gods
A History of Courtship: 800 Years of Seduction
The Ladies of the House
Eikusagi
The Gods of Mars
Quests of the Kings
The Untold Tale
The Forgotten Tale
Big Little Lies
S is for Stranger
Minu geniaalne sõbranna
Sel pikal ajal. Ümber jutustatud
Olemise talumatu kergus
The Book Lovers' Appreciation Society
The Six Train to Wisconsin
Highway Thirteen to Manhattan


Artemiz's favorite books »

reede, 22. märts 2013

Blood, Smoke and Mirrors

Raamat: Blood, Smoke and Mirrors by Robyn Bachar (2010)
Hinne: B
Lühikokkuvõte: http://www.goodreads.com/book/show/8139413-blood-smoke-and-mirrors  Isegi halb nõid väärib teist võimalust.

Catherine Baker on alusetult süüdi mõistetud oma võluvõimete kasutamises halbadel eesmärkidel, ning nüüd saab ta kedagi aidata vaid kohvi serveerides. Elu heidikuna pole talle aga sugugi midagi tundmatut tänu ta isa kurikuulsale mainele, kuid ebaõiglus teeb siiski haiget. Ja eriti ebameeldivaks muudab selle kõik asjaolu, et mees, keda ta armastas, oli see kes tema peale kaebas.

Ja nüüd on sellele mehel julgust välja ilmuda ning soovitada tal kandideerida Tinania kohale? Heameelega pühiks Catherine ta näol oleva võluva naeratuse heites potitäie kuuma kohvi ta kubemele.

Alexander Duquesne pole oma kaitsja ametis kunagi eksinud – kuni praeguseni. Teda närib endiselt süütunne Cati väljaheitmise pärast, ning ka ta parima sõbra hiljutine surm on ta kindlustunde kõikuma löönud. Endise Titania mõrv on kogu haldjate maailma kaose äärele viinud. Tema uueks ülesandeks on: hoida Cat elus, mis iganes hinnaga.

Kuigi Cati jälitab väga tugev tundmatu vastane, kes püüab teda kurjuse võrku tõmmata, pole Cat siiski väga aldis vastu võtma Lex’i poolt pakutud kaitset ning sellega tahtmatult kaasnevat taastärganud kirge. Lex on vastamisis seatud võitlusega hoida Cati elusana … ning võita ta ka tagasi oma ellu. Kui nad mõlemad üldse ellu jäävad.
Paranormal, Romance, Adult, Humor

Ma võtsin selle raamatu kätte üleüldse selle pärast, et seda kiideti sellisel toredal saidil nagu seda on Smart Biches, Trashy Books. Need naised seal enamasti ei kiida ikka jama raamatut ning jamad raamatud saavad halastamatu mahategemise osaliseks.

Ja ma ei kahetse, et ma selle raamatu lugeda võtsin. Selline tõsiselt tore ja kaasahaarav lugu. Jah siin on kõik võlumaailma veidrikud esindatud – nõiad, vampiirid, libaloomad, haldjad … ühesõnaga, mõtle vaid mõne imeliku olendi peale, ja ta on kindlasti olemas ... draakonid, ajaloolased, raamatukoguhoidjad, inimesed.

Tegelased on huvitavad ja hästi kirjutatud. Lugu ise on kergesti jälgitav vaatamata pidevalt kiirelt toimuvatele sündmustele ning hetkegi ei ole igav. Hea raamat.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar