2018

Artemiz's 2018 book montage

Ladies of the Ticker: Women and Wall Street from the Gilded Age to the Great Depression
The Pearl Sister
The Modern Woman's Guide to Finding a Knight
Mägismaa
Savage Bonds


Artemiz's favorite books »

esmaspäev, 16. veebruar 2015

Dead HeatRaamat: Dead Heat (Alpha & Omega #4) by Patricia Briggs (2015)
Hinne: B
Ükski kord reisivad Charles ja Anna mitte selle pärast, et Charles peab täitma oma isa antud ülesandeid. Seekord on nende reis Arizonasesse puhtalt isiklikel põhjustel, kuna Charles tahab osta Annale tema sünnipäevaks hobust. Või vähemalt selline oli nende esialgne plaan …

Charles ja Anna avastavad peagi, et üks ohtlikest haldjatest on vabaduses, ning ta vahetab inimlapsi koopiate vastu. Haldjate sõda inimkonna vastu on tasapisi tuure üles võtmas -  ning Charles ja Anna on jäänud tulevahetuse ette.
Fantasy, Adventure, Paranormal, Romance, Criminal Mystery

Seekordses Alfa ja Omega loos satuvad Charles ja Anna juhuslikult kriminaalse müsteeriumi peale, kuigi nende esialgne plaan oli lihtsalt minna külla Charlesi vanale sõbrale (ühele ainukesele inimestest sõbrale kes tal on) ja ühtlasi valida ka Annale uus hobune selle sõbra hobusekasvatusest. Kuid selles väikses linnas on juba aastasadu tegutsenud haldjas, keda kutsutakse ka Nukumeistriks, sest ta varastab inimlapsi, jättes vanematele koopia lapsest, hoiab neid pärislapsi enda kütkes aasta ja päeva, riietades neid muinasjututegelasteks. Sedasi ongi aastasadu sealt piirkonnast kaduma läinud palju viieaastaseid, kuid kuna need koopiad on vanemad kas hulluks või lahku ajanud, siis pole ka väga paljud märganud, et nende lapsed on kadunud.

Kuid nüüd, kui Charles uurib üht hoopis teist imelikku juhtumit, satub kogemata selle koopia peale, mis tema küsimise peale pudeneb taas koost algosadeks (paar puuoksa, riideribalad, tilgake lapse verd ja juuksed) hakkavad nad uurima, kes on see haldjas, kes on teinud koopia ja pannud needuse ka Charlesi sõbra miniale.

Seega saavadki nad siis hobuste proovimise vahepeal uurida ka ringkonnas registreeritud lasteröövide ja röövimiskatsete juhtumeid ja muid imelikke paranormaalseid teateid politseile koos FBI ja kohaliku paranormaalsete asjade osakonnaga ning lõpuks nad ka leiavad Nukumeistri ja õnneks õigeaegselt ka tema viimase ohvri.

See oli üks hea klassikaline Briggsi lugu, mis sobib väga hästi Mercy Thompsoni lugude kõrvale.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar