Artemiz's 2017 book montage

Uju koos uppujatega
Eighty Days Yellow
Eighty Days Blue
Eighty Days Red
Waking Gods
A History of Courtship: 800 Years of Seduction
The Ladies of the House
Eikusagi
The Gods of Mars
Quests of the Kings
The Untold Tale
The Forgotten Tale
Big Little Lies
S is for Stranger
Minu geniaalne sõbranna
Sel pikal ajal. Ümber jutustatud
Olemise talumatu kergus
The Book Lovers' Appreciation Society
The Six Train to Wisconsin
Highway Thirteen to Manhattan


Artemiz's favorite books »

teisipäev, 6. september 2016

Scarlet RainRaamat: Scarlet Rain (The Escaped #2) Kristin Cast (2016)
Hinne: C
Sarja esimeses raamatus, Amber Smoke, turvustas Kristin Cast oma lugejatele Alekit ja Evat. Alek on Fuuriate surematu poeg, kelle ülesandeks on kaitsta nende kodu ning kinni püüda Tartatusest välja pääsenud neetute hinged, õelad olevused, kes on põgenenud surelike maailma. Kuid Alek ei saa seda teha üksi …

Eva on avastanud, et ta on nii õnnistatud kui ka neetud võimetega, mida ta ettegi kujutada ei osanud. Talle on määratud saatus, millest ta põgeneda ei saa nagu ei saa ta ka põgeneda nende eest, kes tahavad teda iga hinge eest hävitada.

Uues raamatus, Scarlet Rain, on Nosoi hinged surelike maailma pääsenud, ning seal kavala ning kohanduva epideemia lahti lasknud. Alek ja Eva peavad hinged kinni püüdma ning tagasi allmaailma saatma. Kuid Eva pole veel oma võimeid korralikult kontrolli alla saanud, et sellist vaenlast võita, ning Alek on tema katsetest raskelt haavatud. Nad peavad lootma detektiiv James Grahamile ning Eva parimale sõbrannale, Bridgetile, kui nad tahavad epideemiat kasvõi natuke kontrollida. Kuid kas tavalised surelikud saavad hakkama sellise rakse katsumusega?
Paranormal, Romance, Mythology, NA, Criminal mystery

Seekordne lugu algab siis sellega, kuidas Eva ja Alek on mõlemad Allilmas, et paraneda viimastest katsumustest. Kuigi Eva paranemine on kerge, temal on ju see uus üli edev võime kiirelt paraneda, siis Alekil on paranemine raske, kuna ta oli liiga kaua inimeste maailmas ja ta jõu varud olid lõpukorral, kui nad tagasi jõudsid. Kuid Eva ei saa pikalt Allmaailma jääda, ta ei sobi sinna, seega läheb ta koju tagasi.

Kodus ootab teda aga politsei, sest viimane lahkumine oli ju kiire ja püstoli toru eest, seega on ta tagaotsitav. James pole oma raportis kirjutanud, et Eva ja Alek lihtsalt haihtusid ta eest, ta pani kirja, et vaatas korraks kõrvale ja siis nad kadusid, seega ei jäta teda mõte, et miski on mäda. Seega läheb ta Bridgetit pinnima, sest tema peab ju midagi teadma.

Samal ajal on linnas hakanud toimuma imelikud mõrvad – inimeste pead oleks nagu plahvatanud. Jamesi kätte satub video esimesest surmast ja sellega lähebki ta Bridgeti juurde, lootes leida Evat, et temalt küsida, mis see on, sest ta on veendunud, et Eva on sellega kuidagi seotud. Kuid Bridgeti juures saab ta palju enam, kui lihtsalt infot ;).

Kui siis Eva lõpuks Bridgeti juurde jõuab, saab ta info mis on vahepeal toimunud ja Alek on ka tagasi tulnud, kui tema on läinud otse järgmisesse kuuma punkti, haiglasse, kus üks peata laip tekib teise järel.

Kui nad lõpuks kõik kokku saavad tuleb neil ette võtta vägagi ohtlike asju, et see iidne pahar, Nosoi, taas vangistada ja tagasi Tartarusse toimetada.

Mõnes mõttes oli see lugu natuke tühi, kuid samas põnev.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar