Artemiz's 2017 book montage

Uju koos uppujatega
Eighty Days Yellow
Eighty Days Blue
Eighty Days Red
Waking Gods
A History of Courtship: 800 Years of Seduction
The Ladies of the House
Eikusagi
The Gods of Mars
Quests of the Kings
The Untold Tale
The Forgotten Tale
Big Little Lies
S is for Stranger
Minu geniaalne sõbranna
Sel pikal ajal. Ümber jutustatud
Olemise talumatu kergus
The Book Lovers' Appreciation Society
The Six Train to Wisconsin
Highway Thirteen to Manhattan


Artemiz's favorite books »

teisipäev, 13. mai 2014

The One

Raamat: The One (The Selection #3) by Kiera Cass (2014)
Hinne: C
Valik muutis igaveseks kolmekümne viie tüdruku elu. Ning nüüd on saabunud aeg valida võitja.

America poleks uneski osanud arvata, et ühel päeval võiks ta kuskilgi krooni läheduses olla – rääkimata Prints Maxoni südamest. Kuid võistluse lõpu läheneb ning oht lossimüüride tagas üha suureneb, ning America mõistab alles nüüd kui palju ta võib kaotada – ning kui palju peab ta veel võitlema, et tema päralt oleks see tulevik mida ta tahab.
YA, Romance, Dystopia

Kolmas ja viimane raamat Valiku sarjast, ning nagu ka kaks esimest raamatut - The Selection ja The Elite -  oli ka see lugu segu Näljamängudest, Tuhkatriinust ning Vallalise Poissmehe sarjast. Ning nagu ka esimeses kahes raamatus, ning ka novellides, oli seegi lugu täis tiinekate ängistust, arusaamatusi, eeldusi, järske tujumuutusi ning asju mis nagu tegelikult ei tundunud päriselt osana sellest loost olevat.


 Ma olen ilmselt liiga vana nende noorte täiskasvanute düstoopia raamatute jaoks, sest ma ei suuda enam kuidagi elevust tunda selle imeliku, tiinekate juhitava, tuleviku vastu mis neis raamatutes pakutakse. Ma ei taha öelda, et tegemist oleks olnud halva raamatuga … jah tal olid oma head ja vead, kuid rohkem oli siiski selliseid hetki, kus raputad pead ja mõtled, miks küll ometi? või milleks siis seda veel vaja oli?.

Kaks ütlust on inglis keeles, mis iseloomustavad seda raamatut väga hästi: Assumption is the mother of all fuck ups. ja Secrets/lies have tendency to come back and bite you in the ass.

Hea oli et see sari läbi sai.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar