Artemiz's 2019 book montage

Third Grave Dead Ahead


Artemiz's favorite books »

teisipäev, 28. juuli 2015

Laird WolfRaamat: Laird Wolf (Takhini Shifters #2) by Vivian Arend (home :) 2014)
Hinne: C
Ta on kildiga hunt. See ütleb tema kohta põhimõtteliselt kõik …

Damon Black, üksik hunt, arvas et üks päästeoperatsioon eraldatud Šoti lossi peaks olema üks kerge ettevõtmine. Tal tuleks näidata vaid korraks oma muskleid, oma Alfa võimu ning siis veel natuke midagi, et vähendada Addie MacShay hirme. Kuid see naine, kes ta käte vahele viskub ning teda oma poissõbraks kutsub on palju huvitavam, kui ta arvatagi oskas. Sellele seksikal hundil on kumerused, ning palju ahvatlevam lõhn kui millelgi mida Damon on iialgi ihaldanud.

Addie ülesandeks on katalogiseerida Sterling-Wilde lossos olevad asjad, kuid see ülesanne muutub üha keerulisemaks, kui ta leiab üha uusi testamente ning kaks eeldavat pärijat ei jäta teda ta töö juures rahule. Kuid tema liba poissõber osutub veelgi suuremaks ohuks – mees pole mitte vaid naljakas ja flistiv vaid ta näeb ka kildis vägagi ahvatlev välja. Addie tahaks nii väga teda puudutada, kuid tema mpaatilised võimed tunduvad olevat hetkel ülitundlikud, ning puudutus on viimane asi, mida ta hetkel vajab.

Damon peab oma taltsutamatu sisemise elukaga pidevat võitlust. Addie võitleb nendevahelise uskumatu külgetõmbega. Nad mõlemad peavad oma kaitseid vähendama, et see nendevahelise saaks olema midagi rohkemat kui väike flirt Mägismaal.
Paranormal, Romance
 
Kogumikus Alphas After Dark oli siis sarja esimene lugu – Copper King – ja see on siis järgmine lühilugu. Kui esimene raamat oli karudest, siis nüüd on peategelased hundid ja Šoti tiigrid ja rebased.

Et siis üks hunt on tiigrite lossis sisustust kataloogi kandmas ja teine hunt tuleb talle appi, et tiigrid tal pidevalt kuklasse ei hingaks ja teda iga nurga tagant ei ehmataks.

Kuigi Addie on Omega hunt ja lisaks ka puudutus sensitiiv, siis siiski esmakohtumisel Damoniga viskub ta tema käte vahele ja suudleb nagu sõltuks sellest ta elu. Õnneks läks, ei saanudki mingit kohutavat tagasisidet Damoni minevikust.

Damon on Alpha hunt, kes ei taha endale oma karja, sest kunagi nooruses on ta kaotanud oma tüdruksõbra/kaaslase ja sellest ajast saati ei saa ta oma hundiga läbi.

Kuid nüüd tõmbub hunt ühtäkki vägagi kaugele tahaplaanile ja Addie saab Damonit puudutada, ilma et ta temalt midagi tagasi saaks. Seega … järgneb kuum ja romantiline tagaajamine, mis lõppeb sellega kui ühel ööl, hunt taas pead tõstab ja Addile Damoni suurimat kahetsust näitab ning samas ka midagi muud vägagi olulist Addile paljastab.

Aga samal ajal, komistab Damon pidevalt lossis ringi volksavate kasside peale, jälgib kahte võistlevat pärijat ja ning tutvub lossis töötavate ja lossi maadel elavate inimestega.

Lossi töötajad on enamasti rebased ja nende rebastel on oma saladused selle lossiga, mis …

See oli üks naljakas, kuum, kiire ja meelelahutuslik lugu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar