Artemiz's 2019 book montage

Third Grave Dead Ahead


Artemiz's favorite books »

kolmapäev, 2. jaanuar 2019

Third Grave Dead Ahead


Raamat: Third Grave Dead Ahead (Charley Davidson #3) by Darynda Jones (2012) 
Hinne: B
Lühikokkuvõte: https://www.goodreads.com/book/show/12043770-third-grave-dead-ahead 
Paranormaalne eradetektiiv. Erakordne vikatimees(naine). Mida iganes. Charely Davidson on tagasi! Ja ta joob üüratutes kogustes kohvi et ärkvel püsida, kuna iga kord kui ta oma silmad suleb, näeb ta teda: Reyes Farrowsit, poolinimest, pool modelli saatana poega. Jah, ta aheldas Reyesi igaveseks, kuid no kuulge. Kuidas saab ta lahendada kadunud inimese juhtumit, tegeleda ennast täis arstiga, rahustada oma pahurat isa ning rahustada mootorratturite kampa, kellel on kaljukindel soov kedagi mõrvata, kui see saadana poeg ei taha kuidagi järele anda? 
Fantasy, Romance, Mystery, Paranormal, Humor 

Kolmas raamat! Põhimõtteliselt nagu teise osa koopia:
Kadunud abikaasa juhtum
Saba Charley taga
Magamata ööd ja päevad
Reyese otsimine
Reyese ootamatud külaskäigud
Ootamatud uued juhtumid
Sihtmärk Charley seljal talle kalli inimese poolt
Charley piinamine
Kõigi juhtumite lahendamine
 
Kui Charley ise ei märgiks seda ära, et vaevalt kaks nädalat tagasi oli tal käsil sarnane juhtum ja ta tundis täpselt samasugust nnuga selga lööduna kalli inimese poolt, siis võiks mõelda, et kirjanik on laisk olnud, kuid kuna ta ise selle välja toob, siis on tal selleks omad põhjused, miks ta kordas neid põhilisi sisuliine.Nagu ikka on lugu täis häid koomilisi torkeid ja samas ka raskelt emotsionaalseid kohti, kuid see et raamat praktiliselt algas kuuma stseeniga vannitoas oli esialgu üllatus, kuid kuna seksil on selles loos tähtis osa, siis ta pidigi kohe alguses ägedalt algama.

Ja taas kord see edasiste raamatute lugemise võlu ja valu, et loed seda kolmandat raamatut ja mõtled, et aaaaa, siin see siis toimuski ja siis see ikkagi ei toimu, ja siis hakkad mõtlema, et äkki mäletad valesti …. Segane aga niiiiiii huvitav ja kaasakiskuv, ning mis kõige parem, kiire lugemine.

Aga jah, näis kuidas siis lugu edasi läheb ja kuidas Charely oma uue kaitsja, minu Kreeka nimeteisikuga hakkama saab.

Hea lugemine.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar