Artemiz's 2017 book montage

Uju koos uppujatega
Eighty Days Yellow
Eighty Days Blue
Eighty Days Red
Waking Gods
A History of Courtship: 800 Years of Seduction
The Ladies of the House
Eikusagi
The Gods of Mars
Quests of the Kings
The Untold Tale
The Forgotten Tale
Big Little Lies
S is for Stranger
Minu geniaalne sõbranna
Sel pikal ajal. Ümber jutustatud
Olemise talumatu kergus
The Book Lovers' Appreciation Society
The Six Train to Wisconsin
Highway Thirteen to Manhattan


Artemiz's favorite books »

kolmapäev, 19. märts 2014

Indecent ... Exposure

Raamat: Indecent ... Exposure (Indecent #1) by Jane O’Reilly (2014)
Hinne: D
Parima kaadri ülesseadmine …

Vaikne, mõistlik Ellie Smithson on kõrgelt hinnatud fotograaf päeval – kuid sa suudad teha vaid teatud hulga pulmapilte ennem kui su mõtted rändavad sellele, mis hakkab toimuma siis kui õnnelik pruut rabatakse jalust ning viiakse mesinädalate hotellituppa suurde voodisse …

Seega õhtuti teeb Ellie palju … intiimsemaid pilte – see on ta väike räpane saladus, mida ta hoiab salajas oma raamatupidaja Tomi eest. Kuni siiani. Tuleb välja et Tom on ta järgmise mahlase pildiseeria staar!

Probleem pole vaid selles, et töö ja eraeluu piirid muutuvad häguseks; Ellie on salaja alati illegaalselt mehisest Tomist vägagi mitteprofessionaalseid mõtteid mõelnud. Ning kui selline kiusatus on lõpuks avalikuks saanud, kuidas saab ta siis veel ennast kaamera taha peita.
Erotica

See oli üks imelik lugu. Ta polnud just paha lugu, kuid hea ta ka polnud.

Fotograaf ja raamatupidaja (düslektik ja peaaegu-süütaja) on selle armastusloo peakangelased. Nad on alati üksteisest huvitatud olnud, neil mõlemail on saladusi mida nad kellelegi avaldada ei taha ning nad mõlemad arvavad, et teine ei mõtle neist muudmoodi kui vaid tööga seoses. Seega viib üks uskumatu asi (Ma ei saa seda teha! Ma ei või seda teha! Ma ei sa seda mitte teha! Kliendi huvide kaitse ja muu selline! Mis siis kui ta tõe teada saab! Mis siis kui mu teised kliendid teada saavad! Ta on ju raamatupidaja ja raamatupidajad (loe: robotid ilmselt) ei mõtle selliseid asju!) viib teiseni ja nad lõpetavad ikkagi koos voodis. Ning kui nad siis on piisavalt üksteist avastanud (kuid mitte saladusi paljastanud), siis nagu ikka, juhtub midagi mis kisub neid üksteisest lahku … kuid lõpuks nad siiski suudlevad, vannuvad üksteisele armastust ja kõik lõppeb õnnelikult.

Selles loos oli oma möödalaskmisi, üllatuslikke jänese kübarast väljatõmbamisi ootamatutes kohtades ja muid absurdsusi, kuid muidu polnud ju väga vigagi, kuid hea ka ikkagi polnud.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar