Artemiz's 2019 book montage

Third Grave Dead Ahead


Artemiz's favorite books »

kolmapäev, 28. oktoober 2015

Extreme LoveRaamat: Extreme Love (Love to the Extreme #1) by Abby Niles (2013)
Hinne: D
Dante „Inferno“ Jones on harjunud ringis võitma. Kuid kui MMA võistleja kohtub Caitlyn Moorega, lendab ta ringist välja nii vasakule kui paremale. Mida enam Cait ta lähenemiskatseid tagasi lükkab, seda enam tekib tal huvi selle teravakeelelise kaunitari vastu. Cait on väljakutse millele ta vastu ei suuda panna.

Cait on hajunud tavalise Jaaniga, seega ei mõista ta miks musklimägi Dante tema vastu ühtäkki huvi peaks tundma. Tõsi ta ju on, et ta on kaotanud kaheksakümmend kilo ning ta enesekindlus üha tugevneb, kuid temas pole ju midagi erilist. Ja kohe kindlasti mitte midagi sellist, mis paneks teda rippuma totaalse tibimagneti Dante küljes, kelle vägivaldne elukutse, õelad fännitarid ning julm vastane teevad kõik omapoolse, et Caiti elu põrguks muuta.

Peagi muutub Dante senine kerge flirt tõsiseks võitluseks Caiti südame peale, kui nad avastavad, et nende teed ristuvad üha uuesti ja uuesti, ning see hakkab mõjutama juba Dante võistluseks valmistumist. Cait ei lase Dantel kaotada oma elu tähtsaimat võistlust tema süü tõttu, kuid kui Caiti plaan taastada Dante tähelepanu võistlusele, viib Caiti Dante vastase julmade käte vahele, on ühtäkki kaalul rohkem kui meistritiitel.
Romance, Sport, NA,

See oli üks raamat, mille ma küsisin NetGalleyst aastaid tagasi, kui ma alles olin liikmeks saanud ning krabasin õhinaga kõike, mis tundus huvitav, või mille kaanel oli särgiallergiaga mees :). Nüüd muidugi kogen üha enam, et selline paaniline raamatute kokku krahmamine, nagu kommipoodi lastud laps, oli vale, kuid midagi teha pole, kui on küsitud, tuleb lugeda.

Ma kohe ei tea millest alustada. Mingil määral oli tegu tüüpilise NA raamatuga, milles on peategelasteks ebakindel tüdruk ja pahapoiss – Caitlyn Moore on fitness treener, kellel on olnud probleeme ülekaaluga, ning kes ei tunne end veel päris mugavalt oma uues kehas ning Dante „Inferno“ Jones on puurivõitleja – kuid samas oli see ka üks imelik, vahetusse läinud rollidega armastuslugu.

Kui need kaks kohtuvad on koheselt õhus kirg ja armastus, kuid … ja vot see on see koht, kus lugu läheb imelikuks. See kohene iha on mõlemapoolne, kuid Cait pole ju päris kindel veel oma uue kehaga ning ta ei ole veel valmis näitama seda sellele igati treenitud Dantele ja Dante on selleks liialt hästi kasvatatud, et sundida Caiti tegema midagi, milleks ta valmis pole. Kuid nende mõtetes olev iha on lugejale nagu pangetäis külma vett krae vahele, kuna iga kord kui nad midagi „kuuma“ mõtlevad on see kohatu, ning jätab pigem mulje nagu autor oleks need jupid lisanud peale raamatu valmimist, et lugu natuke „vürtsitada“.

Ja see kohene armastus – see on ühepoolne ning mitte sellepoolne, mida oodata võiks. See totaal macho, puurivõitleja, mees igas mõttes, on see kes hakkab unistama ja pobisema armastusest ning majast ning romantikast, kõigest sellest, millesse tüdrukud end tavaliselt ära kaotavad. Ausalt, see sonimine muutus tüütuks. Ärge saage must valesti aru, mul pole mitte midagi selle vastu, kui mehed esimesena armuvad, see on isegi värskendav ja tore, kuid see kuidas see kirjutatud oli – ühel hetkel unistab ta oma roosast tulevikust koos Caitiga ning siis hüppavad sinna sisse räiged ideed, kuidas ta tahaks Caiti kohe võtta. See muutus tõsiselt imelikuks.

Ning Cait – ta on totaalselt ülepeakaela Dantes sees kuid … ta ei tea, kas ta suudab leppida Dante ametiga. Kogu selle loo jooksul ei seleta Cait kordagi, mis on tema probleem sellega, ainus põhjendus on alati see, et puurivõitlus tähendab räiget peksu, kuid ta ei seleta miks ta seda ei kannata. Kas tal on peksuga halvad kogemused? ta ei kannata verd? ta kardab et Dante võib saada tõsise vigastuse? – ei mingit seletust, ning raamatu lõpus pole tal enam mingit probleemi olla ringi kõrval ja vaadata pealt kuidas Dante oma vastast tümitab. See jätab pigem poosetamise kui tegeliku probleemi mulje.

Ning Dante vastane, Caiti geist sõber ja Dante treener tunduvad liiga tüüpilised, igavad, üle võlli.

Selles loos olid oma helged hetked, mis olid isegi nauditavad, kuid üldkokkuvõttes oli tegu ikkagi üsnagi jama looga.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar