2018

Artemiz's 2018 book montage

Ladies of the Ticker: Women and Wall Street from the Gilded Age to the Great Depression
The Pearl Sister
The Modern Woman's Guide to Finding a Knight
Mägismaa
Savage Bonds


Artemiz's favorite books »

neljapäev, 29. oktoober 2015

No One's AngelRaamat: No One’s Angel (Chadwell Hearts #1) by Kelly Walker (2013)
Hinne: D
Tess veetis kunagi rohkem tunde kui ta tunnistada oleks tahtnud arvutimänge mängides, kasutades nime Angel. Seal võis ta teeselda, et ta elu oli hoopis muu ning ta või teeselda, et Arion oli lihtsalt ta sõber. Kuid tüdruk vajab midagi rohkemat kui paar pixlit, et öösel end soojana tunda, ning seega vahetas ta oma virtuaalse paradiisi päriselu põrgu vastu. Nüüd põgeneb ta oma mineviku eest, julgemata sellest isegi rääkida mitte, ning ainus koht kuhu ta minna oskab, on selle sõbra ukse taha, keda ta tegelikkuses kunagi kohanud pole.

Kui Angel kadus Arioni igaöistest mängudest, hävitas see ta pea täielikult. Ta heitis end pimesi töösse ja naistesse, kuid ta teab väga hästi, et need üheöö suhted ei asenda kunagi seda inglit, kes ta unenägusid külastab. Esialgu, kui Angel ta ukse taha ilmub, läbimärg ning hirmunud, arvab Arion, et ta palvetele on lõpuks vastatud.

Kuid mida enam püüab Arion Anglile läheneda, seda rohkem sunnib Angeli hirm teda Arionis kaugenema. Kui neil peaks olema mingitki võimalust ühiseks tulevikuks, peavad nad esmalt minevikuga asjad korda ajama, kuna Angeli minevik pole unustanud teda täpselt sama palju kui Angel on teda unustanud – ning Arion peab õppima Angelit vabaks laskma
Romance, Drama, NA,

Taas kord üks NetGalley algusaegade apsakas.

Seda raamatut lugedes oli mul tunne nagu ma sõidaksin mööda raudtee liipreid rappudes pidevalt üles ja alla, või siis kõnniksin idioodi järjekindlusega ülesse alla sõitvat eskalaatorist.

Lugu on siis Angelist/Tessist, kes on kodust ära jooksnud ning ta jooksis Arioni/Axeli juurde, kellega ta on aastaid koos onlines arvutimänge mänginud. Angeli põhjus põgenemiseks oli julm ja kontrolliv poisssõber, kes – nagu hiljem selgub – on ka kriminaal. Arion pidi olema Angeli pääsemine, vabadus, eneseleidmine.

Aasta tagasi, kui Angel oma uue poisssõbra juurde kolis, avastas Nick (ei ole Nicki kroonikate Nick Gautier, on hoopis Nick Guatieri :)), et Tessal on sõber kellega nad vahetavad vägagi kahemõttelisi sõnumeid ning seega keelab Nick Tessal oma suhet jätkata, lõhkudes Tessa telefoni ja arvuti. Seega kui Tessa on juba aasta kannatanud piinamist, varastas ta oma endisest töökohast raha ning põgenes ainukese inimese juurde, keda ta uskus teda kaitsvat.

Kui Angel aasta tagasi kadus, arvas Arion et ta elu on läbi, kuna Angel oli ainus tüdruk keda ta eales armastanud oli ning keda ta oli oma südame ligi lasknud. Seega kui ta ilmub Arioni uksele, tilkuvana, loodab poiss et nüüd saab ta oma ingli endale igaveseks.

Ning siin ongi see koht, kus lugu hakkab kõikuma üles ja alla. Nagu ka eelmises raamatus, mida ma lugesin, palub ka siin tüdruk, et talle antaks aega ja et nad võtaks suhet rahulikult, kuid samamoodi on poisi mõistes aja andmine ja rahulikult võtmine see, et nad ei roni mitte kohe voodisse vaid u tunni või paari pärast. Seega kuigi Angel räägib Arionile, et ta on just lõpetanud suhte kellegiga, kes hoidis teda põhimõtteliselt vangis, kes tegi tema eest kõik otsused ning kontrollis iga ta liigutust, on esimene asi, mida Arion teeb see, et ta otsustab et nüüd nad lähevad tüdrukule riideid ostma, tema otsustab millised riided, milline uus telefon, viib ta peole ning kui nad siis lõpuks voodisse jõuavad, siis otsustab ta, et ei lase Angelil minna mingiks ajaks maale isa majja elama, et eneses selgusele jõuda, kuigi just seda oli ta Angleile lubanud. Lisaks sellele on ta teisigi asju Angeli selja taga teinud, ning tema mõtted tiirlevadki vaid selle ümber, kuidas ja kus ta Angelit võtta tahab. Seega kui Angel teavitab, et ta läheb siiski maale, sest tal on vaja ruumi ja aega, et end leida, näeb Arion seda kui taas kord Angeli kaotust, kuigi ta teab, et Angel ei lahkunud mängust esimesel korral nii äkki vabal valikul. Nad on mõlemad kui kaheaastased, iga minut on uus tuju, ja iga hetk tahetakse juba midagi uut, kuid üks asi on kummalgi pidev, Arion tahab pehmust ja Angel vajab kaitset ja vabadust. Kogu see pidev kõikumine on tõsiselt igav ning ärritav. Raamatu tutvustuse on hoiatus, et raamatus on palju kuuma seksi ja vägivalda, kuid olles lugenud raamatut, ei saa ma aru mille eest lugejaid hoiatatakse. Seks on pigem naeruväärne kui kuum ja vägivald on nagu lasteaia laste üksteise nügimine.

See polnud just kõige parem raamat, see oli pigem nagu raamatu esimene käsikiri, mis vajab veel kõvasti tööd, sest idee selles loos on hea, kuid praegune versioon on väga nõrk.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar