Artemiz's 2019 book montage

Third Grave Dead Ahead


Artemiz's favorite books »

esmaspäev, 8. aprill 2013

Exposed

Raamat: Exposed (Just One Night #2) by Kyra Davis (2013)
Hinne: B
Sa peaksid kellegi võõraga magama – need olid sõnad, mida Kasie kõrva sosistas ta parim sõbranna ning mida Kasie võttis kui väljakutset. Ning ühtäkki, mees kes pakkus Vegases talle kõige šokeerivamat ning varem kogematut naudingut – mees kelle nimegi ta ei olnud vaevunud küsima – on Kasie töökoha kõige suurem klient.
Ning see tundmatu mees – temast saab hr. Dade kontoris, hr. Dade’st saab Robert magamistoas ja Kasie kirg ei lase tal ei öelda ühelegi asjale, mida Robert tahab. Kuid kui Kasie kihlatu, Dave, saab sellest teada, ei oska keegi arvata, kuidas Dave reageerida võib, või milleks Robert võimeline on, et Kasie igaveseks endale saada.
Erotica

Esimene raamat, The Stranger, oli hea, kiire, seksikas ja ka teine osa on samuti kiire ja täis vägagi kuumi hetki. Täpselt selline Vibrator Book Club raamat. Samas on ka hetki, kus ma tõesti tundsin, kuidas mu vererõhk üha kõrgemale ronib ning ma olin valmis kas kellegi peale karjuma või kedagi lööma. Hästi emotsionaalne osa.

Ka seekordne lugu lõppeb sellise koha peal, mis annab võimaluse spekuleerida igasuguste erinevate tegevuskäikude vahel. 

Kolmas osa on viimane ja kuna need raamatu on kõik väga lühikesed (u 130 lk keskmiselt) siis peab olema lõpp kiire ja plahvatuslik.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar