Artemiz's 2017 book montage

Uju koos uppujatega
Eighty Days Yellow
Eighty Days Blue
Eighty Days Red
Waking Gods
A History of Courtship: 800 Years of Seduction
The Ladies of the House
Eikusagi
The Gods of Mars
Quests of the Kings
The Untold Tale
The Forgotten Tale
Big Little Lies
S is for Stranger
Minu geniaalne sõbranna
Sel pikal ajal. Ümber jutustatud
Olemise talumatu kergus
The Book Lovers' Appreciation Society
The Six Train to Wisconsin
Highway Thirteen to Manhattan


Artemiz's favorite books »

kolmapäev, 29. jaanuar 2014

Tempting Cameron

Raamat: Tempting Cameron (Lone Pine Lake #2) by Karen Erickson (2013)
Hinne: C
Naabritüdruk pole kunagi nii ahvatlev välja näinud …
Cameron McKenzie jaoks on Chloe Dawson alati olnud vaid ta noorema õe parim sõbranna – kiuslik tüütus, kes teda alati jälitas ning käitus nagu ta oleks maailma naba. Alles ta õe Jane ja ta tuletõrjujast abikaasa Chrisi pulmas märkab Cameron Cloet taas … ja ta polegi enam kiuslik ega ka tüütu. Tõsi on see, et ilus Chloe ahvatleb teda hulluksajavalt. Kuid Cam teab, et ta pole kedagi väärt – ja eriti seda mitte ühe Lone Pine Lake kogukonna lemmiku jaoks.

Chloe on alati unistanud tulevikust koos tujuka ja mossitava Camiga, ning veel kui nad ka pulmas üksteist kirglikult suudlevad, hakkab ta mõtlema, kas ta unistused ei võiks mitte teoks saada. Cam ei püsi kunagi oma kodulinnas kaua, kuid Chloe teeb Camile pakkumise: üks ilus suveromanss ilma ühegi seoseta tulevikuks. See hea tüdruk on valmis seikluseks … seikluseks mis heal juhul võiks kogu ülejäänud elu.
Romance

See on üks lihtne ja armas lugu, mis räägib poisist ja tüdrukust, kes on tundud üksteist pea kogu elu – tüdruk on alati olnud poisisse armunud ja poiss on tüdrukut alati pidanud tüütuks putukaks ning tema suurim soov on kodulinnast kiiresti kaduda.

Kuid nüüd, Cameroni õe pulmas näeb Cameron Chloet hoopis uue pilguga ja enda üllatuseks isegi suudleb teda. Järgneval õhtul istuvad nad Cameroni venna ja Chloe sõbrannaga baaris ja Chloe teeb Cameronile ettepaneku, millest Chloe loodab et Cam kinni haarab, kuid Cam vaid naerab talle näkku.

Järgneb vägagi sobilik selektiivne mälukaotus ja Cameron saab uue võimaluse oma solvav käitumise heastada. Järgneb ilus aeglaselt üha sügavamaks muutuv sõprus … kuid ükski saladus ei püsi igavesti saladusena ja kui sul on veel ka sellised perekond ja sõbrad kelle puhul kehtib ütlus „Milleks sulle vaja vaenlasi, kui sul on olemas sõbrad?“, siis jõuavad me armunud ju loomulikult punkti, kuhu keegi jõuda ei tahaks.

Aga see ei oleks ju armastusnovell kui lool poleks õnnelikku lõppu.

Üks hea ja kerge lugemine.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar