2022

The Last Graduate


Artemiz's favorite books »

Neljapäev, 13. jaanuar 2022

Armando ja Ahjulinnud

Raamat:
Armando ja Ahjulinnud by Mika Keränen (2021) Hinne: C Lühikokkuvõte: https://www.goodreads.com/book/show/58471204-armando-ja-ahjulinnud     

Esimene osa kirjeldas Argentinast Nõmmele kolinud poisi kohanemisraskusi. Sarja teine osa räägib sellest, kui tähtis on viisakas ja lugupidav käitumine spordis.

Lugu algab jalkamänguga, kus vastasmeeskonna treener ütleb oma mängijale halvasti. Armando võistkonna poisid kuulevad seda ja arvavad, et see on naljakas. Nad hakkavad ka ise kasutama sõnu, mis vales kohas öelduna ei ole mitte mingil juhul viisakad ega hea käitumise kohased. See ei meeldi poiste treenerile. Armando isa ja treener Timo nuputavad koos, kuidas poistele kombeid õpetada. Ühel hommikul sõidabki Armando jalkatiim linnast välja treeningmängule, kus neid ootab suur üllatus.

Children


See on lugu, mis kindlasti meeldib poistele, eriti kui nad on jalka huvilised. Kuid … seda lugedes tekkis tunne nagu see oleks tellimusraamat. Oli vaja raamatut mille teemaks oli austav ja viisakas käitumine nii noorte sportlaste kui ka nende treenerite poolt ja seega valmiski see lugu.


Imelik lugu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar